Oto Çekici Hizmetinin Sağladığı Faydalar

Oto Çekici Hizmetinin Sağladığı Faydalar

Oto çekici hizmetinin sağladığı faydalar nelerdir? İstanbul'da milyonlarca araç bulunmaktadır. Her geçen gün çok sayıda araç yolda kalabildiği için bu hizmetin önemi bir hayli büyüktür. Araç dünyasında çekiciler hareket kabiliyeti olmayan ve trafiğe çıkamayan araçların adres değişikliği için önemlidir. Tamire ihtiyacı olan veya trafiğe çıkış izni olmadığı için trafiğe çıkamayan araçlar özel oto kurtarma hizmetiyle taşınır.

Oto Çekici Hizmetinin Sağladığı Faydalar

Profesyonel oto kurtarma hizmetinin faydaları şu şekildedir:

  • 1-      Trafikten men edilen veya çekme belgesi olan araçların vize işlemleri çekiciyle yapılabilir. Çekici ile taşıma işlemleri esnasında resmi her hangi bir sorun oluşmaz. Trafik yönetmeliğine göre çekici ile araç taşındığı zaman aracın vize veya trafiğe çıkış gibi belgeleri sorgulanmaz.
  • 2-      Sanayi tamir işlemlerinde de yine bu araçlar çekici ile taşınır. Çekiciyle araç taşıma işlemi bu kategoride kolaylık sağlar. Arızalı olduğu için yürümeyen araçların tamir ve bakım işlemlerinde çekiciler önemli rol oynar.
  • 3-      Kaza yapan araçlar da yine çekiciyle taşınabilir ve sanayide tamirciye aracı getirmek için çekici kullanılır.

Araç taşıma işlemlerinde çekiciler kolaylık sağlayan özel araçlardır. Galericilerde, sanayide ve diğer otomotiv sektörlerinde çekicinin hareket alanı oldukça geniştir. 


Oto çekici hizmetlerimiz için iletişime geçebilirsiniz.