Image
Hakkımızda

Oto Çekici - 0535 863 95 61

İstanbul acil oto çekici hizmetlerimizden faydalanmak oldukça kolay. Acil çekici çağırmak için bizlere 0535 863 95 61 aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Her türlü araç istenilen noktadan teslim alma, istenilen yere teslim etme konusunda hizmet vermekteyiz. Amacımız, müşterilerimizi bulundukları durumdan en kısa sürede kurtarmaktır. Kurtarma işlemleri profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Çekici çağırmak için bizleri arayarak konum bilginizi iletmeniz yeterlidir.

Günlük kullanılan araçlar zaman zaman arıza yapabilir. Yakıt sorunu, elektriksel sorunlar, lastiğin patlaması veya başka nedenler araçların yolda kalmasına neden olur. Bu gibi durumlarda oto çekici hizmeti tercih edilir. Araç modeli, markası ve özellikleri çekme işleminde önemli değildir ve çekme işlemini yapan araç özel tasarlanmıştır. Aracın kaportasına veya başka bir mekanizmasına zarar vermez.

Araç kurtarma hizmetinin belli bir zaman dilimi yoktur ve her zaman için araç kurtarma hizmeti gerçekleşmektedir.. İstanbul'da araç kurtarma hizmeti yaz kış devam eder.  Günün her saatinde kurtarma araçlarımız hizmete hazırdır.  Oto çekici alanında tecrübe oldukça önemli bir konudur. Tecrübesiz bir çekici, aracınıza taşıma esnasında veya taşıma öncesinde zarar verebilir. Bu gibi durumların önüne geçmek adına, güvenilir bir çekici tercih etmeniz gerekmektedir. Salih Oto Kurtarma olarak, en güvenilir İstanbul oto çekiciler arasında yer almaktayız..